Deklaracja semestralna

Z Pomoc | Akademia WIT
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Składanie deklaracji semestralnej w UBI

Wybór trybu studiów

 1. Zaloguj się do UBI, a następnie na stronie startowej (zakładka UBI) kliknij Przejdź do deklaracji semestralnej.
 2. Jeżeli wszystkie informacje w formularzu są poprawne naciśnij Akceptuję proponowany wybór.
 3. Aby wybrać kursy oraz wykalkulować plan płatności czesnego, należy zaczekać na zatwierdzenie formularza przez dziekana.
 4. Do momentu zatwierdzenia deklaracji wyboru trybu studiów przez Dziekana - na stronie startowej będzie wyświetlany komunikat Twoja deklaracja semestralna czeka na zatwierdzenie.

Wybór kursów i kalkulacja płatności

 1. Po zatwierdzeniu deklaracji wyboru trybu studiów przez Dziekana, na stronie startowej UBI pojawi się przycisk Przejdź do wyboru kursów, kliknij go.
 2. Sprawdź czy wybrane dla Ciebie kursy są poprawne. Jeżeli nie, zmodyfikuj listę dodając lub usuwając poszczególne pozycje.
 3. Jeżeli wszystko się zgadza zaakceptuj wybór klikając Akceptuj wybór kursów i zakończ składanie deklaracji, a następnie potwierdź przesłanie deklaracji klikając OK.
 4. Twoja deklaracja została przesłana i oczekuje na akceptacje przez dziekanat.
 5. Do momentu zatwierdzenia deklaracji wyboru kursów przez Dziekanat - na stronie startowej będzie wyświetlany komunikat Twoja deklaracja wyboru kursów czeka na zatwierdzenie.
 6. Do momentu akceptacji deklaracji wyboru kursów przez Dziekanat - na stronie startowej będzie wyświetlany komunikat Twoja deklaracja oczekuje na akceptację.
 7. Po zaakceptowaniu deklaracji uzyskasz rejestrację na nowy semestr i dostęp do planu zajęć.