Rejestracja on-line

Z Pomoc | WIT Szkoła Wyższa
Wersja z dnia 13:23, 4 lut 2013 autorstwa Adminwiki (dyskusja | edycje) (Utworzył nową stronę „<p><ins>Rejestracja jest dostępna tylko dla posiadaczy konta w Uczelnianym Banku Informacji UBIK</ins>. Aby je stworzyć należy wypełnić odpowiedni formularz zna...”)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rejestracja jest dostępna tylko dla posiadaczy konta w Uczelnianym Banku Informacji UBI. Aby je stworzyć należy wypełnić odpowiedni formularz znajdujący się na stronie https://ubi2.wit.edu.pl/nowe_konto. Jeśli masz problemy z założeniem konta przeczytaj instrukcję.

Przebieg rejestracji

Proces rejestracji składa się z trzech etapów: wyboru typu studiów/kursów, wypełnienia kwestionariusza osobowego oraz wybrania kierunku studiów/poziomu kursów. Przed zatwierdzeniem deklaracji możemy zawsze wrócić do poprzedniego kroku i ewentualnie poprawić swoje dane lub zmienić typ wybranej oferty. Na każdej stronie jest opis etapu, w którym aktualnie się znajdujemy.

Etapy rejestracji

1) Wybór typu studiów/kursów

Po zalogowaniu się do UBI przechodzimy do strony rejestracji klikając przycisk “zapisy on-line”.
Po kliknięciu odpowiedniej zakładki, wybieramy z oferty edukacyjnej znajdującej się w prawej części ekranu interesujący nas typ studiów (1-go, 2-go stopnia lub podyplomowe) lub kursów (CISCO).

2) Ankieta osobowa

Następnie musimy podać swoje dane osobowe. Przy obowiązkowych polach znajduje się informacja o braku danych. Przejście do kolejnego etapu jest niemożliwe w przypadku niewypełnienia tych pól.

  • Jeśli wpiszemy złe dane wyświetli się informacja.

  • W przypadku podania prawidłowych danych możemy przejść do następnego pola.

  • Po wypełnieniu kwestionariusza naciskamy przycisk “Prześlij kwestionariusz”.

Jeśli nie podaliśmy wszystkich obowiązkowych danych ukaże się informacja o błędzie oraz wyszczególnione puste pola.

Jeśli nie wyświetliły się żadne błędy, to przeszliśmy do kroku 3.

3) Wybór kierunku/poziomu

Z lewej strony ekranu znajduje się lista dostępnych kierunków na poszczególnych wydziałach lub poziomy kursów. Po wyborze kierunku/poziomu ukażą nam się dodatkowe informacje oraz formularz, w którym należy wybrać formę kwalifikacji. Kandydując na studia 2-go stopnia można dodatkowo zadeklarować specjalność.

Jeśli chcemy w tym momencie poprawić swoje dane osobowe przechodzimy do kroku 2 wybierając przycisk “Poprzedni krok”. Zobaczymy stronę z ankietą osobową, którą wcześniej wypełnialiśmy. Aby je zmienić klikamy przycisk “Zmień dane osobowe”.

  • Aby zatwierdzić proces rejestracji i przesłać swoją deklarację do biura rekrutacji należy kliknąć przycisk “Prześlij zgłoszenie”.

W przypadku przesłania błędnych danych osobowych należy niezwłocznie zgłosić ten fakt pracownikowi Rekrutacji WIT (rekrutacja@wit.edu.pl).

Status zgłoszenia

Po przesłaniu deklaracji możemy sprawdzić status swojego zgłoszenia w zakładce “Zgłoszenia”. Znajduje się w naszym profilu (“Mój profil”).